Wyślij wiadomość
Shandong Fivecreation Construction Machinery.Co., Ltd.
O nas
Twój profesjonalny i niezawodny partner.
Shandong Fivecreation Construction Machinery Co., Ltd. (Jining Fivecreation Machinery Co., Ltd.) znajduje się w krainie kultury konfucjańskiej - Jining City of Shandong Provice.Specjalizujemy się w produkcji części podwozi gąsienicowych.Całkowita powierzchnia naszej firmy przekracza 30000 kwadratowych.I został znaleziony w 2008 roku, jest ponad 120 pracowników, w tym ponad 10 techników.Teraz nasza pojemność może wynosić do 20000 sztuk miesięcznie.Posiadamy profesjonalny i doskonały system od ...
Ucz się więcej

0

Rok założenia

0

Milion+
Pracownicy

0

Milion+
Coroczne wyprzedaże
Chiny Shandong Fivecreation Construction Machinery.Co., Ltd. Wysoka jakość
Pieczęć zaufania, kontrola kredytu, RoSH i ocena zdolności dostawcy. Firma ma ściśle kontrolowany system jakości i profesjonalne laboratorium badawcze.
Chiny Shandong Fivecreation Construction Machinery.Co., Ltd. Rozwój
Wewnętrzny profesjonalny zespół projektowy i warsztat zaawansowanych maszyn. Możemy współpracować, aby opracować produkty, których potrzebujesz.
Chiny Shandong Fivecreation Construction Machinery.Co., Ltd. Produkcja
Zaawansowane automatyczne maszyny, ściśle kontrolowane procesem. Możemy wyprodukować wszystkie terminale elektryczne, które nie są wymagane.
Chiny Shandong Fivecreation Construction Machinery.Co., Ltd. 100% Służba
Opakowania masowe i małe na zamówienie, FOB, CIF, DDU i DDP. Pozwól nam pomóc Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla wszystkich twoich problemów.

jakość Rolka gąsienicy podwozia & Rolka gąsienicowa koparki producent

Znajdź produkty, które lepiej spełniają Twoje wymagania.
Sprawy i wiadomości
Najnowsze Hot Spoty.
Oświadczenie prawnika
Kancelaria Shandong Minqiao przyjęła powierzenie i autoryzację Shandong Fivcreation Construction Machinery Co., Ltd. (zwanej dalej „FCM”) i przeprowadziła przetwarzanie produktów części podwozia w niedawnym społeczeństwie, używając nazwy FCM, produkcja, sprzedaży i naruszenia jej znaku towarowego, w imieniu FCM, niniejszym wydała następujące oświadczenie:1, obecnie w społeczeństwie istnieją organizacje i osoby, które fałszywie używają nazwy i znaku towarowego FCM do przetwarzania, produkcji i sprzedaży części podwozia, co poważnie narusza odpowiednie przepisy ustawowe i wykonawcze naszego kraju, spowodowało poważne naruszenie do FCM.2. Wszystkie organizacje i osoby, które naruszają nazwę i znak handlowy FCM, niezwłocznie publicznie przeproszą FCM w celu odzyskania utraconej reputacji FCM.3. Każda organizacja lub osoba, która narusza nazwę i znak towarowy FCM, jest zobowiązana do natychmiastowego zaprzestania naruszeń, wyeliminowania wpływu i zaprzestania wszelkich aktów używania nazwy i marki FCM.W przeciwnym razie, zgodnie z powierzeniem FCM, nasz prawnik będzie chronił swoje prawa i interesy za pomocą środków prawnych oraz zbada wszystkie obowiązki prawne sprawcy naruszenia.W tym czasie naruszający nie tylko zaprzestanie naruszeń, przeprosi, zlikwiduje wpływy i zrekompensuje straty, ale także poniesie wszelką odpowiedzialność prawną za naruszenie, będzie to miało również istotny negatywny wpływ na reputację i przyszłe funkcjonowanie sprawca naruszenia.Niniejszym uroczyście oświadczam!         Sprawy prawnika Shandong Minqiao 7 lipca 2023 r

2023

07/07