Mesaj gönder
Shandong Fivecreation Construction Machinery.Co., Ltd.
Hakkımızda
Profesyonel ve Güvenilir Ortağınız.
Shandong Fivecreation İnşaat Machinery Co., Ltd. (Jining Fivecreation Machinery Co., Ltd.), Konfüçyüs kültürünün topraklarında, Shandong Eyaletinin Jining Şehri'nde bulunuyor.Paletli alt takım parçaları üretiminde uzmanız.Şirketimizin toplam alanı 30000 kareyi aşıyor.Ve 2008 yılında bulundu, 10'dan fazla teknisyen dahil 120'den fazla çalışan var.Şimdi kapasitemiz ayda 20000 adete kadar çıkabilir.Alt takım parçaları araştırma ve geliştirme, kalite kontrol ve üretimden satış sonrası hizmete kadar ...
Daha fazla bilgi edin

0

Kuruluş Yılı

0

Milyon+
Çalışanlar

0

Milyon+
Yıllık satış
Çin Shandong Fivecreation Construction Machinery.Co., Ltd. Yüksek Kalite
Güvenilirlik mührü, kredi kontrolü, RoSH ve tedarikçi yeteneği değerlendirmesi. Şirketin sıkı kalite kontrol sistemi ve profesyonel test laboratuvarı var.
Çin Shandong Fivecreation Construction Machinery.Co., Ltd. DEVELOPMENT
İç profesyonel tasarım ekibi ve gelişmiş makine atölyesi. İhtiyacınız olan ürünleri geliştirmek için işbirliği yapabiliriz.
Çin Shandong Fivecreation Construction Machinery.Co., Ltd. Üretim
Gelişmiş otomatik makineler, katı bir süreç kontrol sistemi. İhtiyacınızın ötesinde tüm elektrik terminallerini üretebiliriz.
Çin Shandong Fivecreation Construction Machinery.Co., Ltd. % 100 Hizmet
Toplu ve özel küçük ambalajlar, FOB, CIF, DDU ve DDP. Tüm endişeleriniz için en iyi çözümü bulmanıza yardım edelim.

Kalite Alt Takım Palet Silindiri & Ekskavatör Palet Silindiri Üretici

Gereksinimlerinizi Daha İyi Karşılayan Ürünleri Bulun.
Vakalar ve Haberler
En Son Sıcak Noktalar.
Avukat Beyannamesi
Shandong Minqiao hukuk firması, Shandong Fivcreation İnşaat Makineleri Co., Ltd.'nin (bundan böyle "FCM" olarak anılacaktır) emanetini ve yetkisini kabul etti ve FCM, üretim adını kullanarak son toplumda alt takım parçaları ürünlerinin işlenmesini gerçekleştirdi. satışı ve ticari markasının FCM adına ihlali, burada aşağıdaki beyanı yayınladı:1, şu anda toplumda FCM'nin adını ve ticari markasını yanlış bir şekilde, ülkemizin ilgili yasa ve yönetmeliklerini ciddi şekilde ihlal eden alt takım parçaları ürünlerini işlemek, üretmek ve satmak için kullanan bazı kurum ve kişiler var, ciddi ihlallere neden oldu. FCM'ye.2. FCM'nin adını ve ticari markasını ihlal eden tüm kuruluşlar ve kişiler, FCM'nin itibar kaybını telafi etmek için derhal FCM'den alenen özür dilemelidir.3. FCM'nin adını ve ticari markasını ihlal eden herhangi bir kuruluş veya kişi, ihlali derhal durduracak, etkisini ortadan kaldıracak ve FCM'nin adını ve markasını kullanmaya yönelik tüm eylemleri durduracaktır.Aksi takdirde, FCM'nin emanetine göre, avukatımız yasal hak ve menfaatlerini yasal yollarla koruyacak ve ihlal edenin tüm yasal sorumluluklarını araştıracaktır.O zaman ihlal eden taraf sadece ihlali durdurmak, özür dilemek, nüfuzu ortadan kaldırmak ve zararları tazmin etmekle kalmayacak, aynı zamanda ihlal için tüm yasal sorumlulukları üstlenecek, aynı zamanda itibarı ve gelecekteki işleyişi üzerinde önemli bir olumsuz etki yaratacaktır. ihlal edenBurada ciddiyetle beyan ederim!         Shandong Minqiao avukat işleri 7 Temmuz 2023

2023

07/07